| DnimeniD a întrebat:

Voi nu cradeti ca jurnalele intime sunt pentru fete?

29 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Jurnalele intime sunt făcute ca să fie citite tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, atata timp cat iti place sa scrii, si simti nevoia sa te destainui, mie chiar mi se pare dragut sa ti un jurnal. Si eu am unul, dar nu-mi fac timp sa scriu in el.
Sa stii ca eu chiar as aprecia un baiat care tine un jurnal, denota sensibilitate si pasiune. E bine sa ai un hobby. Plus de asta exista atatea jurnale si memoriale publicate, multe dintre ele scrise de barbati.

| DnimeniD explică (pentru anonim_4396):

Esti fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DnimeniD):

YOYOYOANA, si o poza cu o fata care plange!
Normal ca sunnt fata, ce importanta are?

| DnimeniD explică (pentru anonim_4396):

Pai are pentru ca tie,, Tiar placea" sa aiba un baiat un jurnal dar nu ai intalnit nici unul din moment ce ai zis ca doar tiar placea sa vezi unul.Si mai e important pentru ca esti fata si ca ai zis ca ai un jurnal decu:JURNALELE INTIME SUNT PENTRU FETE!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DnimeniD):

Ok, dar tu nu mai intrebat daca cunosc vreun baiat care are un jurnal, mai intrebat: Daca nu cred ca jurnalele sunt doar pentru fete. Eu din intrebarea asta am inteles: Nu credeti ca ar fi patetic ca un baiat sa aiba un jurnal? si ti-am spus ca nu.
Si de fapt daca tu nu cunosti nici un baiat cu jurnal si nici tu nu ai unul, de unde ti-a venit ideea sa pui intrebarea asta?
Inca ceva: Nu toti oamenii de pe strada incep sa se prezinte cu: Buna ma cheama x si am un jurnal!, deci de unde as putea eu sa stiu, poate cunosc un baiat care are un jurnal, iar eu habar n-am. E adevarat ca si eu cred ca sunt foarte putini baieti care au jurnale si cu siguranta sunt doar cei care au talent si le place sa scrie.

| rutanklan a răspuns:

Nu, de obicei is scrise de fete ca sa le citim noi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

Cam asa.

| rutanklan a răspuns (pentru anonim_4396):

Cica jurnal intim tinut de un baiat. d'oh where do they come up with this stuff?

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

Asa sunt generatiile noi...ce sa le faci?
big grin

| rutanklan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi tare sa scrii unul de genul:
12:15 - Ma trezesc
12:22 - Mananc
12:32 - Buda
13:32 - Terminat cu Buda
13:33 - Porno!
13:34 - Ma duc sa mananc
13:44 - POrno!
And the list goes on and on laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

Dar asta chiar se intampla la unii!big grin

| rutanklan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, la restul porno dureaza de la 13:33:00 la 13:33:20, asta era mai bazat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

..pentru ca unii o fac foarte repedelaughing

| rutanklan a răspuns (pentru anonim_4396):

Eroul nostru o sa ajunga pornstar atunci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

Depinde pe cine consideri tu "eroul nostru'...

| rutanklan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala din jurnal, normal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

▲ ▲ Triforced

big grinbig grinbig grin

| rutanklan a răspuns (pentru anonim_4396):

Wtf?

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

Pai,daca as avea un jurnal, eroul meu ar fi Triforce!
laughing

| rutanklan a răspuns (pentru anonim_4396):

AH, gotcha! does he have 3 dongs?

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

Yep yep ^_^

| rutanklan a răspuns (pentru anonim_4396):

Dude, that guy is bad ass!

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

Everybody is!>big grin

| strengaritzza a răspuns:

Jurnalele sunt scrie de obice de fete. Dar rareori se mai gasesti si cate un baiat care are un jurnal intim.

Răspuns utilizator avertizat
| xAnnabella a răspuns:

Ba da

| DnimeniD explică:

Sau reformulez:
Cine scrie jurnale intime mai des:baietii sau fetele?