| anonim_4396 a întrebat:

Voi unde va editati pozele?
vreau si eu cel mai bun site de editat poze happy happywinking

Răspuns Câştigător
| Maryna_6473 a răspuns:

Programe de editat poze :

Photoscape [ cel mai bun ]

Picnik

Photo Funia

Pizap

Tazz [ Si asta-i bun, dr trebuie sa ai contwinking ]

My paint

Photoshop

Sper k te-am ajutatt :*:*
Funda puppy dog eyes? love struck

| Barney a răspuns (pentru Maryna_6473):

Photoshop este cel mai bun, nu Photoscape. Ai facut o greseala imensa. Daca nu sti sau nu ai folosit niciodata Photoshop nu inseamna ca nu-i bun.

10 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Eu folosesc Photoshop.

| andreeafrumoasa a răspuns:

Pizap,glitter fy,glitter fly,taaz(pentru machiat), paint, picnik si pikjoke

| TheLegion a răspuns:

Ca sa nu te chinui sa iei photoshop vezi aici: paint.net sau online pizap.com e numai bun sa-l folosesti! Nu e nevoie de funda!(dar daca vrei laughing )

| Maryna_6473 a răspuns:

Si daca dai id ti-l dau pe photoscapewinking [ trebuie salvat in pc, daca vrei sa-l folosestii :* ]; x; x puppy dog eyes :*:*
love struck

| DoarOumbra a răspuns:

Aa scuze dar mai potrivit ar fi photoshopu.E cel mai bun din toate programele iar ca sa inveti sa-l folosesti vezi ca cei de la creative monkeys stiu.Au facut tutoriale photoshop dar si ROBOTZI laughing))

| radduu a răspuns:

Photo instrument

| 264593 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun site de editat poze este Photo scape.

| Valeanu_Nicusor_1998 a răspuns:

Si eu vreau dar nu stiu