| Cristina788 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat din liceu care imi place de el, si l-am intrebat acum pe mess daca are prietena si mi-a zis ca nu are... la care eu i-am spus ca minte, la care el mi-a zis ca: nu nu chiar nu am prietena! Esti un mincinos, stiu foarte bine ca ai prietena, daca mai minti nu mai vb cu tine! la care el mi-a zis: off bine sa fie cum zici tu, am prietena! Ce inseamna asta? oare are prietena sau nu are dupa cum a vorbit?

9 răspunsuri:
| djacido a răspuns:

laughing Poi daca il placi ar trebui sa ai incredere in el.Eu cred ca nu are prietena.Nu cred ca are vreun motiv sa te minta.

| Nita a răspuns:

Are prietena... Vroia sa te bage si pe tine in jocul lui...

| AlbertRock a răspuns:

Da. si ce trebuie sa-ti raspund?

Răspuns utilizator avertizat
| lolwut a răspuns:

Are

| apshyxiation a răspuns:

Mai conteaza laughing? daca te place il placi o lasa... poate sa zica ca nare chiar conteaza?!

| kristy_7612 a răspuns:

N'are mah. Daca avea de ce nu ti'ar fi spus de la inceput? Ce, ii e rusine cu ea?

| cossmyn a răspuns:

Are maa. vrea da e prea ratat sa recunoasca.

| cossmyn a răspuns:

Are