| missoriginalitate a întrebat:

Voua cum va plac galustele : a)tari...b)nici tari nici moi...c)moi.primu care zice asa cum imi plac primeste funda.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Varianta B.

14 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Nu ştiu la ce te referi prin tari...
Eu aş fi cam b, dar îmi plac să fie bine "prăjite", să mai tari aşa. laughing Alea prea moi mi se par greţoase.
Numai bine!

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Depinde, in supa tari, dar usor de mestecat, adica un tare, dar ca si un obiect din nisip, la mestecare se "taie" usor, la tocana, imi plac tare dar nu ca si caramida, dar sa musc din ele happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Imi plac sarmalele normale...nu stiu cum sunt alea moi, tari sau asa si asa laughing

| missoriginalitate explică (pentru Ibrahimovic):

Da cine o zis ceva de sarmael?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru missoriginalitate):

Mă rog, acum m-am uitat pe Net si mi-am dat şi eu seama despre ce vorbiţi laughing
În zona din care sunt eu (Moldova), la sărmăluţe se mai spune şi ''găluşte'' şi credeam că despre asta este vorba laughing big grin

| missoriginalitate explică (pentru Ibrahimovic):

Nu-i bai.dar ar trebui sa citesti putin mai bine. inainte sa comentezi asa.da stai linistita nu-i bai.

| Rakanishuu a răspuns:

Ce intrebare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta A.

| missoriginalitate explică (pentru anonim_4396):

Deci care?

| anonim_4396 a răspuns (pentru missoriginalitate):

Nici tari nici moi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B.

| georgeta27 a răspuns:

Nici tari, nici moi

| americanu00334567 a răspuns:

C)Moi moi moi imi plac sa se ferme tot in farfurie moi imi plac sunt cele mai bune big grin

| Alecsx25 a răspuns:

Varianta C) Moi.