| Morfina060 a întrebat:

Voua cum vi se pare viata? Viata in general...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tradatoare si incorecta.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Depinde în ce stare sunt. Cum momentan sunt cam nostalgică, viaţa mi se pare incorectă, nedreaptă şi tot aşă. Dar ştii cum se spune, nu trebuie să crezi în destin, pentru că doar decelezi, nu creezi.
Aşa că, viaţa e aşa cum ne-o facem.
Numai bine!happy

| thegatekeeper a răspuns:

Anosta, complexa, uneori paradoxala, plictisitoare, fara un scop anume (sunt de parere ca fiecare isi gaseste un scop sau mai multe pe care vrea sa le atinga, la un moment dat- asta in cazul persoanelor carora le place sa traiasca in adevaratul sens al cuvantului si care vor sa experimenteze cat mai multe aspecte ale acesteia), uneori interesanta si lista poate continua.

| Latinmoon a răspuns:

Frumoasa si nedreapta uneori dar asta e, trebuie sa privim partea buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trăibilă.

| MissDevilish666 a răspuns:

Nedreaptă.

| an0therkid a răspuns:

Viata e o cu**a, deci f***o cat poti happy

| DorinM a răspuns:

Viata în general și în particular este asa cum ți-o faci.

| lary589922 a răspuns:

Viata e cu urcusuri si coborasuri dar sti cum se zice..cand fericirea iti intoarce spatele pune-i mana pe fu nd laughing

| ionutbrezeanu a răspuns:

Viata in general depinde de starea pe care o ai intr-un moment anume si spun asta pentru ca la un moment dat poti sa te simti bucuros, implinit si foarte fericit, entuziasmat si cu ''chef de viata'', insa uneori nu este chiar asa.Pot aparea si momente nasoale, care te fac sa iti impingi limitele la maxim care te vor ajuta pe viitor sa fii mai puternic, mai tare.Asta este viata, un amestec de bucurii, frumusete, fericire, dar si nostalgie, tristete, frustrari...Si pana la urma vine si intrebarea ''de ce '' sau ''pentru ce'' traim? Ei bine, traim ca sa iubim, sa ajungem undeva sus in societate si sa te zbati, sa inveti sa te descurci in cele mai nasoale situatii.