| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat vreodata sa treceti printr-un fenomen parapsihologic? Ceva care oricat de mult ati dori sa il intelegeti, este absolut inexplicabil...Pe mine ma pasioneaza acest gen de intamplari si chiar sunt curioasa sa aud relatarile voastre!

1 răspuns:
| CatMeadow a răspuns:

Doar deja-vu.adika de 3 ori! domne ce ma enerveaza cainele ala.
deci
eram cu prietenile pe lac cu barca si cand sa mergem acasa erau 2 fete una blonda cu una bruneta care plimbau un caine si eu eram cu aceleasi colege si erau aceleasi fete si acelasi caine! poate zgarda era dif... dar s-a intamplat de cate ori merg acasa de la ael lac...adika de 3 ori pana acumlaughinglaughing wow si au spus acelasi lucru,, ceva de genu te-ai impacat cu el?''. ciudat. tipul ala nu se decide odata ca ma sperielaughing