| Liviu_Mihalcescu_1969 a întrebat:

Vreau doar o parere. Care vi se pare cel mai bun bar din Centrul Vechi al Bucurestiului dupa raportul calitate-pret?

Răspuns Câştigător
| mateia a răspuns:

In mod sigur Otro Clandestin:
La cafele sortimentul e foarte bogat si au o chestie super interesanta : cafea servita intr-o vafa glazurata cu ciocolata si cu diverse combinatii pe langa, se numeste Bea si mushca si costa 18 lei (de ex cialdino after-eight espresso, crema ciocolata rece, crema menta, ciocolata rasa),
au si shot-uri servite in pahare de gheata (adevarata!) (de ex - bloody brain - peach liqueur, whisky cream, grenadine) costa 14 lei

Astea le beau eu, dar restul sunt la fel de accesibile dar mai ales inedite, asta imi place la ei.

1 răspuns:
| demonangel24 a răspuns:

Carul cu bere.