| XZX213 a întrebat:

Vreau parerea unui baiat. Merge sa-i fac cadou prietenului meu de ziua lui o perinuta cu poza noastra imprimata pe ea? Mi se pare o idee draguta dar nu stiu daca se potriveste asa ceva unui baiat. multumesc!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baiatul n-o sa prea aprecieze asa ceva. Barbatii nu au inclinatie catre lucruri "frumoase", simbolice, etc. Mai mult va aprecia un ceas, etc. Uita-te si pe net: https://mindblower.ro/......ri-barbati
Poate te hotarasti pentru ceva.

| William a răspuns:

Nu e o idee buna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Draguta e pentru tine, pentru un baiat nicidecum

| K0sti a răspuns:

E foarte ok...insa depinde de cat de avansata si serioasa e relatia!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca ai tu un baiat care se da in vant dupa pernute eu zic sa cauti unul mai barbat ca asta nu e.

| Sociopat a răspuns:

E dragut dar e un cadou de rahat pentru un tip. Daca aveti amandoi peste 18 ani, cel mai bun cadou, pentru el, e sexul.

| FrateleAndrei a răspuns:

Da.Ar fi o idee foarte bună.Si băiatul va fi plăcut surprins

| DariaElena2004 a răspuns:

Hey,daca te deranjeaza parerea unei fete, pot sa sterg raspunsul.
Mie mi se pare o idee draguta.Incearca,fa cadoul si vezi cum reactioneaza.O idee ar fi si o poza cu voi doi, una super draguta happy, pusa intr-o rama mai deosebita.