| alexa_4370 a întrebat:

FUNDA!
O sa fie ziua prietenului meu si ma gandeam sa ii iau cadou o rama cu poza noastra. Inca nu am facut poza si nu am idee cum sa o scot frumoasa.nu la imprimanta binenteles.
Niste idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Poti face pe un aparat foto o poza si o poti scoate la un salon ceva ca sa ti-o scoata.costa in jur de 4-5 lei developatul. Poate sa ti-o puna si cei de acolo in rama. Dar costa in jur de 30-40 ron.Iese superb.Isi merita banii.Prietenul tau se va bucura enorm de acest cadou.Bafta si la multi ani pentru prietenul tau.Sa va iubiti multbig hug fundita?happy