| claudiu_9632 a întrebat:

nu peste mult timp e ziua de nartere lui iubita mea si m-am gandit sa-i fac cadou oo pernutza in forma de inima cu poza noastra imprimata si o bratara (cu numele nostru pe spate si te iubesc pe fata). ce parere aveti? merge? app fata implineste 21 de ani. dati si voi cu parerea. funda daca e ceva frumoswinking

Răspuns Câştigător
| PisicaRoz a răspuns:

E perfect la ce te-ai ganditlove struckbravo (se pare ca mai sunt si baieti romantici pe lumea asta)laughing...si oricum ea va aprecia gestul ca te-ai gandit la o frumoasa amintire pe care o va avea mereu felicitari:*

1 răspuns:
| fotomatic a răspuns:

Minunata idee. Pentru perna cauta aici: www.epersonalizari.ro