| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca o sai plac prietenului mei daca de ziua lui o sa-i iau o perinuta personalizata?(cu poza noastra pe ea)? alte idei mai aveti? adica ce as putea sa ai mai iau. funda

4 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Ia-i si tu ceva sa-i foloseasca.Un parfum, o bratara, un lantic ceva.Sa stii ca-l va purta si daca vre-odata va veti desparti. Ziua lui este a lui nu a voastra ca sa-i pui poza cu voi.Cumpara-i cceva ce-si doreste de mult timp.Trage-l de limba vezi c vrea si indeplineste-i acea dorinta.

| zeeeeeex a răspuns:

Greseala care o fac toate fetele, cumparati cadouri care v-ar placea voua sa le primiti. Fi directa, practica si inventiva. Noi putem sa iti dam aici 500.000 de variante de cadouri, care mai de care mai interesante si mai originale, dar tu il cunosti, e iubitul tau si daca nu ii poti cumpara un cadou tu iubitului tau la care tii, atunci pentru ce mai esti in relatie cu el?

| ioanadanny a răspuns:

Sa faceti un calendar personalizat, sa ii cumper cel mai potrivit parfum, o bratara cu numele lui si inele antistress am vazut ca poarta multi.ai putea sa ii mai iei un ceas de firma, un cd original cu trupa/canteretul preferat.si vezi cam ce culori ii placwinkingsi te orientezi si dupa asta

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Depinde foarte mult de felul cum este ca persoana. daca nu este un tip romantic s-ar putea sa i se para siropos si sa ti-o paseze politicos gen "stii e super dar nu e genul meu".cel mai bine i-ai lua un parfum sau un obiect pe care stii ca si-l doreste multe