| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa`mi iau un tel nou.As avea de ales intre htc wildfire s si iphone 3gs.As vrea niste parerihappy. Pe care sa il aleg? multumesc

3 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Eu am HTC wildfire (nu S; l-am primit de la o ruda) si orice joc se misca intepat rau. De exemplu, daca stii jocul Bunny Shooter / Angry Birds, acolo pana ajunge sageata/pasarea la ''destinatie'' te plicitsesti. Din pacate HTC wildfire nu a fost dotat cu procesor optim pentru jocuri, e mai mult pentru business. Acum depinde care este alegerea ta.

| Adrian4123 a răspuns:

Htc Wildfire S este un telefon super! dar si iphone 3 gs este grozav! eu am 2 colegi care au iphone 4 si spun ca nu le merge blootothol... la iphone 3gs nu stiu cum e... eu iti sugerez Htc Wildfire S! Orium alegerea ta!