| ella30 a întrebat:

Hey. vreau sa imi creez o pagina pe facebook si nu stiu despre ce sa o fac si ce nume sa ii pun sa o reprezinte... ma autati cu niste idei? Multumescc love struck:X:X

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Despre "Beauty & Fashion"... va fi foarte foarte populata happy
Ai putea sa scrii :
- siteuri cu meke-up, imagini, de unde se pot cumpara si cum se folosesc
- sa explici cum se pastreaza unghiile frumoase
- cum le intaresti
- cum iti pastrezi tenul curat
-retete naturiste
- cum iti poti da forma sprancenelor acasahappy
- cum poti sa ai un par stralukitor
- masti pentru par
- cum sa te machiezi in functie de eveniment
- cum sa te imbraci la mare vara aceasta
- ce se poarta vara aceasta
- ce coafuri sunt la moda, cum se poarta parul
-cum iti poti exfolia piele cu retzete naturiste dar de asemenea pui cateva exemple si de produse de cumparat
- cum te poti epila pentru a avea picioare catifelate, ne iritate de la ceara, aparat sau big
- ce trebuie sa aiba o doamna/ domnisoara in posheta sa
- care sunt cei mai valoroshi desingneri
- sa pui poze de la prezentari de moda
- sa pui o rubrica cu ASA DA ASA NUtongue
- sa spui care au fost cele mai imp evenimente de moda si care sunt cele ce vor urma
-sa dai diferite idei cum iti poti creea haine trendy cu hainele pe care le ai in propria garderoba fara a fi nevoita sa dai milioane pe una
- sa ne dai sfaturi de cum sa ne facem noi singuri fustite de var acu imprimeuri florale sau oricare alta haina
- sa ne spui de tipurile de tenuri si ce este bun pentru ele
- tipul de silueta
- diete pentru cei care vor sa slabeasca
-sfaturi pentru cei ce au nevoie

Eu te-as putea ajuta cu filmuletele, am gasit filmulete extrem de interesante despre aceasta tema.

(si mai am super multe idei :X )

Bafta :*

1 răspuns:
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Poze funny, poze pentru fete, cauta pe we heart it...
Peace