| andreea_5076 a întrebat:

Vreau sa descarc si eu melodia asta conect-r - monday de unde o pot descarca ca am incercat de pe multe siteuri... daca se poate un link plsslove struckfunda

8 răspunsuri:
| abcdc a răspuns:

Fisierul meu.ro gasesti acolo.

| Gabii_2437 a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/index.php
Intra pe site`u de mai sus apoi intra in alta fereastra pe youtube sh cauta melodia sh copiazza linkul de sus sh da paste unde scrie,, Enter the URL of the video you want to convert to MP,,

| danielson a răspuns:

Caut-o pe Youtube si apoi foloseste Youtube Downloader pentru a o descarca happy