| Deea a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant la lady's adica fostul metropolitan dar imi cere un cod de reprezentant...deci cine e reprezentatn imi puteti da codul vostru? mersi:*:*

14 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Eu vreau
uite codul
funda?
codul e
BAKZgg6o

| Ana_5871 a răspuns:

PAFbylqO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ...il poti pune p-astahappy
CCnWMyp9 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ma numesc Ana si daca vrei iti dau codul meu de reprezentant:
PAFbylqO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti grija ca, daca da cineva comanda si nu ridica coletul v-i se scad imediat 15 ron din cont si nu va fi prea placut...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coraddo77 poti sa-mi lasi id-ul tau? te rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pulicutza_coitza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite codul meu OM6Tid2w. Pt mai multe detalii kinder_joy_92

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| Roxa_9890 a răspuns:

DROiL49d

| inna_2217 a răspuns:

PEHCrG6T uite si codul meu...big grin.pentru cine doreste sa devina reprezentant metropolitan big grin...(ladys)

| Explosive10 a răspuns:

Nimic mai simplu : completeaza formularul de inscriere din adresa http://SPAM/a/EMNDVifq si comanda apoi un catalog care iti va veni gratuit prin posta. Succese!

| dulshe_8829 a răspuns:

Sunt reprezentant si am o intrebare:de unde pot sa am codul meu?

| albinuta_6074 a răspuns:

Buna deea, uite daca doresti sa folosesti codul meu de reprezentant la ladys acesta este PAx4alpF. o zi buna si spor la cat mai multe comenzilaughing