| MissAvocado a întrebat:

Vreau sa dezinstalez un joc dar nu ma lasa imi apare asta : error reading setup initialization file... ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Daca nu merge dezinstalarea cu dezinstaler-ul din windows cauta softuri care fac acelasi lucru precum Your Uninstaller, total uninstal, uninstaller manager, revo uninstaller sau uninstall cleaner.
daca folosesti unul din aceste programe, iti recomand sa iti iei si ceva de scanat registrii pentru ati sterge registrii ce nu mai fac nimic si stau degeaba.

| cineva1992 a răspuns:

Scoate bateria de la bioswinking si o sa-ti mearga laughing