| SpEed07 a întrebat:

Am instalat OBEX Bluetooth Transfer File! Nu am fost multumit de ce face si vreau sa-l dezinstalez! Dar nu imi apare,, Remove"! Adica imi aparea dar nu stiu ce am facut iar acum nu mai apare! Iar cand dadeam pe remove imi aparea un fel de eroare! In care spunea ca nu gaseste setup-ul programului!
Please Help! Garantat FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezinstalarea unui program există mai multe posibilităţi: 1.Start/All Programs/programul respectiv şi Uninstall (dacă are această opţiune).
2.Start/Control Panel/Add or remove Programs/programul respectiv şi dai Remove.
3.My Computer/Local Disk(Chappy/Program Files, clic dreapta pe programul respectiv şi Delete.
4.Foloseşti un program de dezinstalare, gen Revo uninstaller.
5.Dacă nu-ţi reuşeşte cu nici una din cele 4 variante descarcă şi instalează un program numit Unlocker, acesta reuşeşte să dezinstaleze şi programele mai „recalcitrante". Succes şi numai bine!

2 răspunsuri:
| LadyAdda a răspuns:

C-program files-obex bluethooth-unistal
sau control panel -unistal a program si il alegi de acolo