| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o farsa verisoarei mele...la telefon big grin aveti vreo idee?tongue

Răspuns Câştigător
| FfLlOoRrYy a răspuns:

Pai ii poti spune ca a castigat ceva de exemplu un telefonwinkingsau ii poti spune ca daca participa la un concurs poate castiga o excursie... sper sa iti fie util sfatu succestonguetongue

4 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Jaalnic. tu chiar nu ești în stare să-ți pui creierul tău ăla cu 2 neuroni în funcțiune și să te gândești la o farsă? ..sunt mii și mii de farse pe care poți să le spui..doar că ești prea nănoaică ca să-ți dai seama de asta..baftăwinking

| moko a răspuns:

Suni si zici ca esti de la morga si ca vei aduce sicriul pentru zici numele ei, sau de la o pizzerie ca aduci cele 300 de pizza pentru invitatii de la petrecere

| moko a răspuns:

Sau ii zici ca daca iti raspunde corect la o intrebare castiga 3000 euro. intrebarea este : care este capitala americii? new york sau new jersey si ea iti raspunde, apoi ii zici gresit, e washington...

| Bianca535 a răspuns:

M'am gandit la mai multe farse..si vroiam sa aflu altele noi de la voi...nu te mai baga in seama pe degeaba.winking