| NiacșuGeorgeGNC a întrebat:

Aveti idee daca exista consecințe pentru o farsă la telefon unei persoane (nu serviciului de urgență 112 ci unui civil).
Daca exista care sunt acestea?
Va mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal nu
poate in mod exceptional, daca farsa a fost vreo cretinitate care a dus la cine stie ce, da

| NiacșuGeorgeGNC explică (pentru anonim_4396):

Nu, doar am pretins că am găsit anunțul pe Public24 atâta tot

| Bariel a răspuns (pentru NiacșuGeorgeGNC):

Ai facut farsa une i prostituate si te a amenintat cu pestii? Depinde de ce i ai spus, dar in majoritatea cazurilor nu se intampla nimic

| NiacșuGeorgeGNC explică (pentru Bariel):

I-am făcut farsa unei fete și a spus că mă duce la politie

| Bariel a răspuns (pentru NiacșuGeorgeGNC):

Stai linistit ca nu are ce sa ti faca politia cat timp nu ai amenintat sau injurat