| LeEu a întrebat:

Vreau sa fac o pagina de Facebook. Dar nu stiu despre ce.Cine imi da niste sugestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti amuzanti, voi adolescentii din zilele astea! majoritatea va ganditi la pagini de facebook despre actorii vostri preferati. voi credeti ca ei se intereseaza de voi sau le faceti impresie buna daca'i simpatizati pe facebook? de ce nu aveti idei originale, ale voastre, care sa va faca mandri ca va apartin si ca le dezvoltati voi insisi si nu ca vi le "insufla" altii. facand pagini de facebook pentru vedete si publicand tot felul de lucruri despre ei riscati sa fiti acuzati de diferite lucruri pentru nerespectarea "dreptului de autor " sau dreptul la intimitate personala!

6 răspunsuri:
| Maria02 a răspuns:

Paii : ai putea sa faci despre un artist care iti placee, sau animale, daca iti plac. sau ai putea face chiar despre in lucru, de ex despre un telefon. Despre haine, sunt multe :d Sper ca ti-am fost de ajutor funda puppy dog eyes happy:*!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi!

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Buna! Daca urmaresti Pariu cu viata ai putea fi un fan page al vreunui personaj de exemplu; Fan page raphael tudor, dorian popa .....etc! am intalnit multe pagini din astea pe facebook, daca nu urmaresti poti face despre un alt artist pe care il placi! Bafta happy

| NikDeea a răspuns:

CeVa De GeNu:
Sufletselul Tau:X
Only Boy
0nly Girl's
Strada fara Nume
Pagina fara Nume

| mayyapink a răspuns:

O vedeta sau un despre ce vrei sa discuti sau un interes, un stil de muzica
happy

| visfrumos a răspuns:

Cel mai simplu:despre tine! funda?