| Mecoooo a întrebat:

Heii TPU! vreau sa fac o pagina de facebook in engleza si nu stiu ce nume sa ii pun~! vreau multe sugestii. Multumesc, o zi buna!

Răspuns Câştigător
| DeadSmileNow a răspuns:

1. Y.O.L.O.
2. ~Free Hugs~
3. Always people like ~Love~
4... Secret message...
5. ღ Love is music
6. "" ღ Just me and you ღ ""
7. ~Smilee~
8. * You are a perfect girl *
9. Before I Die
10. Girls love life.
11. Pretty liars girls
12. ღ. Feeling of Love.ღ
13. x Feelings deleted x
14. >
15. >Colors nothing more<
16. Rawrrr; 33

Astea sunt cele care mi-au venit acum prin minte :33. Sper ca te-am ajutaat! Funda?

| DeadSmileNow a răspuns (pentru DeadSmileNow):

Rawrr; 33 trebuia sa fie 14. scuzewinking

| Mecoooo explică (pentru DeadSmileNow):

Multumesc mult! chiar mi-au fost de ajutor aceste exemple big grin

4 răspunsuri:
| GlossyBabe a răspuns:

Vrei sa te axezi pe anume ceva sau asa o pagina generala? Ma refer fashion, sau funny sau ceva de genu? Sa stiu cum sa ma orientez!

| SkJoel a răspuns:

Room of Dead dartrb sa te referi la pagina ce vrei sa o faci in engleza The Funny Boy, LoL Hm, Sk Mecoo nu stiu la ce te referi sigur lasa un mesaj si vedemwinking