| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar calcuatorul acesta http://www.domo.ro/......l_Gamer_V4 dar ma deranjeaza placa video PCI-e, GeForce 8500GT, eu vroiam sa fie nvidia GeForce 8600, mai ales ca vreau neaparat si jocul gta 4, asa ca, ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| djhateme a răspuns:

Eu zic ca Pc asta este un pic cam slabut, cel putin din punct de vedere al placii video.Eu unul l-as cumpara si la pretul asta, dar pentru gta 4 banuiesc ca iti trebuie macar o placa de 1024mb.eu zic sa mai cauti un pc, cu o placa video un pic mai mare, si in rest ce are acel Pc este f. bun