| LIvIU_4099 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta grafica si ma gandeam la Genius PenSketch 9x12 am gasit un rewiev pe youtube: http://www.youtube.com/watch?v=DHbRS9dpRyQ. Vreau sa ma consult si cu parerile voastre.Multumesc.

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Si eu mi-am luat tableta grafica, Trust, insa a fost sub asteptarile mele. E adevarat ca lucrezi cu ea mai usor ca si mouse-ul, dar ca sa te folosesti de ea ca si cu creionul pe hirtie nu e chiar asa de simplu, trebuie totusi sa inveti sa o folosesti. Daca era buna cea din clip, fii sigur ca iti demonstra cu camera in fata cum se deseneaza cu ea. Eu cred ca e chiar asa de buna incit sa scoata desenele de le sfirsitul clipului, altfel ai fi vazut unul in timpul executiei.