| Alysut a întrebat:

Vreau sa imi fac un grup pe Facebook dar nu am idee care sa fie tema, si ce as putea scrie in el.Ma puteti ajuta cu sfaturi?

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu-si prea are rostul grupul, dar poti sa faci unul off topic, in care sa vorbiti despre orice.

| Alysut explică (pentru aXy99):

Sa sti ca la asta m-am gandit si eu

| Alysut explică (pentru aXy99):

Daca tot mi-ai dat idee zi-mi si un nume

| aXy99 a răspuns (pentru Alysut):

Asta trebuie sa vina de la tine. Off topic cred ca e luat happy
Gaseste un nume potrivit celor de varsta ta.

| CleanHeart a răspuns:

Poti sa iti faci un grup vesel "zurlisorii si sa postezi tot felul de faze comice happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fie un blog de succes trebuie sa faci ceva ce nu s-a mai facut sau s-a facut in cantitati mai mici. Fa ceva ce-ti place tie degeaba iti spun sa faci ecologie daca nu-ti place. E blogul tau tu decizi.

| Edmonds2342 a răspuns:

Îmi pare rău, dar daca nu ai idee despre ce sa fie tema, de ce vrei sa mai faci un astfel de grup?!