| ionif a întrebat:

Vreau sa imi reformatez calculatorul dar am o intrebare: mie la deschidere in stanga sus imi apare o liniuta care palpaie de 3 ori si dupa se incarca windowsul.Bun, prima data cand am incercat sa imi reformatez singur calculatorul liniuta aia palpaia cam 10 secunde. Gresesc undeva? Pana acum mi-a bagat cineva windowsul.

3 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Probabil nu ai instalat cum trebuie windowsul/ nu ai formatat bine partitia.

| SnupyDan a răspuns:

Asa imi face si mie.recent am schimbat dvd.nu e nici o problema eu cand apare liniuta aia incearca sa buteze dar daca nu vede nici un cd/dvd sau stick cu windows porneste normal OS. poti scoate bateria de pe palca de baza 40 de min-ti se va reseta biosul si poate nu iti apare.succes

| mario1234 a răspuns:

NU e nimic ciudat sau altele, depinde de configurarea Biosului si daca asta nu o aveai inainte, prezenta acelei liniute, sa stii ca nu e problema, am mai vazut la multi prieteni asa. Si stai linistit nu ai gresit, de greseai alta era consecinta. Bafta si sper ca te-am ajutat.