| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Vreau sa imi schimb numele pe Facebook, dar imi zice ca nu pot ACUM deoarece l-am schimbat de prea multe ori ("You can't update your name right now because you've already changed it too many times."). Nu l-am schimbat decat de vreo 2-3 ori in 3 ani si altii mai des ca mine.
Cand o sa il pot schimba? Pot face ceva in aceasta situatie? Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| cristina6713 a răspuns:

Mai incearca peste cateva zile sigur iti va merge pana la urma.Bafta!

| dumitrita25 a răspuns:

Va trebuie sa astepti citeva zile deoarece unele lucruri sunt limitate

| PaVeLCoSmIn a răspuns:

Incearca peste cateva zile, vezi poate merge.Succes!winking