| LastNight1324235436 a întrebat:

Vreau sa imi schimb numele la facebook dar imi scrie:You can't update your name right now because you've already changed it too many times.Ce fac sa schimb numele?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai poti pentru ca l-ai schimbat deja de mai multe ori decat a fost permis

| OnuOnulică a răspuns:

Nu mai ai cum sa il schimbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi stiut putina engleza ai fi inteles ca nu mai poti.

| AleexNC a răspuns:

Pai probabil nu mai poti sa-l schimbi deloc laughing
Din cate stiu ai voie doar de cateva ori thinking

| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Mai asteapta macar o saptamana si aopi mai incearca, pentru ca l-ai schimbat de prea multe ori, funda?happy