| Anailyn a întrebat:

am si eu o problema cu facebook-ul. Am vrut sa imi schimb zilele acestea numele( mi-am skimat numele de familie) si nu pot, imi spune citez" You can't update your name right now because you've already changed it too many times. Learn more.
" adica, nu ma mai lasa... cum pot rezolva aceea problema? pls help? sau ii pot da la resetari din fabrika? ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Piticwa69 a răspuns:

Buna,nu cred ca iti mai poti schimba numele...Asta inseamna ca ai folosit de 5 ori alte nume, iar Facebook nu te mai lasa sa ti-l schimbi a 6a oara.Ori ramai asa cum esti trecut acum, ori ti-l pui exact cum ti-a fost mai demult. Aceasi problema o am si eu, dar incerc sa ma obisnuiesc...Si eu vreau sa mi-l schimb, dar nu pot ..Totusi,bafta oricum.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti pentru ca ti l-ai schimbat prea des.Scrie si acolo.Mai asteapta.

| myname1s a răspuns:

Pentru cei ce au aceasta problema a numelui si vor sa-si puna numele adevarat sau alt nume...
O scanare a unui document oficial (buletin, certificat de nastere, permis de conducere) atasata acestui formular completat la ei pe site: https://www.facebook.com/help/contact/245617802141709? rdrhc

Pentru cei ce vor sa-si schimbe numele insa nu in cel real se poate juca putin in photoshop sa puna ce nume vor pe documente, dar...sa ia aminte ca e o posibil sa faci asta o singura data, pe urma mai ramane optiunea unui nou cont. Asa ca, ganditi-va bine inainte de a lua o decizie.

| SuperChocoCherry a răspuns:

Eu stiu ca daca schimbi de 5 ori numele nu il mai poti schimba. nici la mine nu mai merge acum sa il schimb, doar cu un nume care l-am folosit mai demult si ramane in lista de la facebook, dar daca vreau sa imi fac unul nou nu mai merge.

| alexs99 a răspuns:

Nu-ti poti schimba numele pentru ca pe Facebook il poti schimba doar de 5 ori.

| kopotoru a răspuns:

Salut stai pana maine ca ai schimbat de prea multe ori in ultima vreme

| Anailyn explică (pentru kopotoru):

Am problema asta de foarte mult timp, si nu s-a remediat. Care este email-ul celor de la facebook? as vrea sa le scriu

| danik_6199 a răspuns:

Aceeasi problema. inca nu am gasit solutia