| George2000_6958 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti EXPLICIT cum pot scoate o eticheta daca un prieten mia etichetat fotografia?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna1
Pai fara el nu ai cum sa scoti o eticheta dintr-o poza pe care ti-a pus-o el insa poti ascunde acea fotografie de pe cronologia ta ducandu-te la poza si facand click pe creionasul mic din dreapta sus a acesteia, respectiv ''sterge din cronologie''. Sper ca te-am ajutat!

| faramatania a răspuns:

Intri pe cont,dai click pe fotografie,iar în fereastra următoare,jos sub fotografie ai "opțiuni",dai click pe acestea și din întreg setul de opțiuni,penultima este"raportează sau șterge etichetarea",dai click pe aceasta,iar în următoarea fereastră ai mai multe, prima ar fi"vreau să elimin această etichetă", bifezi și dai apoi click pe "continuă" jos și apoi mai vezi unde duce și aceasta, eu n-am încercat nici să șterg o etichetare și nici să raportez ceva, deci de aici te descurci singur și cred că si destul de ușor și prea mult până la final nu mai este.Succes!

| JustMeDiana a răspuns:

Pai dci sageata in descriere si o pui acolo unde scrie numele tau, apoi trebuie sa-ti apara ceva pe care scrie,, sterge eticheta" si dai acolo. Sper ca te-am ajutat. Funda?