| George2000_6958 a întrebat:

La Facebook cum scot daca un prieten mi-a etichetat ceva in fotografia mea?
-cum ii pot da flag?
-cum pot eticheta si eu in alte fotografii?
Lasatimi raspunsuri la toate intrebarile pe care le stiti.

Răspuns Câştigător
| Inkubus a răspuns:

Deci.Daca te-a etichetat intr-o poza si tu nu doresti sa fi etichetat, pur si simplu dai la Optiuni si Raporteaza/sterge eticheta si apoi alegi doar Elimina eticheta [ daca ai fb-ul in engleza poti cauta traducerile sa iti dai seama] si gata..NU vei mai fii etichetat acolowinking. nu stiu ce vrei sa spui prin flagthinking tu te poti eticheta in alte fotografii ale prietenilo dan la Eticheteaza fotografia si pur si simplu iti scrii numele si dai la Am terminat de etichetat. Este simplu! Sper ca ti-am fost de ajutor! :***

1 răspuns:
| MaiaI a răspuns:

Dai click pe fotografia respectiva si langa ea sus in dreapta apare numele tau de facebook si dupa mai jos apare ce a etichetat respectivul te duci cu sageata pe el si iti apare ~sterge eticheta~ si dai click si ai scapat.