| SpArTaCuS7 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vlogging si nu stiu cu ce program sa fac, imi puteti da niste exemple va rog, explicati, nu prea inteleg! Multumesc.

2 răspunsuri:
| cecilia123 a răspuns:

Eu ti-as recomanda VideoPad pana si Tequila il foloseste si este usor de folosit, gasesti filmulete pe youtube cum se foloseste

| doNNNNs a răspuns:

Vloging pe you tube cred ca te referi :). Cel mai bun program cu care poti edita filmulete este Sony Vegas, eu pe acesta ti-l recomand insa, poti folosi si alte programe de aici :http://www.portalroman.com/download/Programe_Editare_Video.html
Te filmezi, bagi videoclipul pe PC, il deschizi cu programul si incepi editarea, succes.;)