| perfectman a întrebat:

Salut tuturor! Vreau să mă apuc de vlogging (video blogging), puteți să-mi sugerați ceva idei de început, pentru că mai pe urmă știu ce voi face, dar am nevoie de ceva cu ce să dau startul.

Răspuns Câştigător
| IrishCream a răspuns:

Buna! Pai fa un intro in care sa te prezinti spre exemplu poti sa fac tag-ul ala cu 25 de intrebari sau nu neaparat! big grin funda?

| perfectman explică (pentru IrishCream):

E chiar o idee buna, mersi, prinde funda big grinDD

| IrishCream a răspuns (pentru perfectman):

Multumesc big grin

| IrishCream a răspuns (pentru perfectman):

Sa pui link-ul pe TPU cu primul video din seria ta de vlogging cand va aparea! big grin

| perfectman explică (pentru IrishCream):

Bine )

| perfectman explică (pentru IrishCream):

Uite primul video (trebuie să recunosc, sunt speriat de moarte) :D
ce părere ai? http://www.youtube.com/watch?v=0qjxXxe4jtg&feature=youtu.be

| IrishCream a răspuns (pentru perfectman):

In primul rand. nu mai fii speriat! Nu ajuta la nimic, decat iti provoaca nervi si asta nu e in favoarea nimanui! happy Incearca sa dai muzica de pe fundal mai incet ca sa te poti auzi mai bine! Esti de apreciat ca ai avut curaj! Nu multi pot da dovada de asa ceva! Daca vei intalnii comentarii sau pareri descurajatoare ia-le ca pe o lectie! Invatam din greseli si e bine sa tinem cont si de parerile celorlalti, mai ales in privinta vlogging-ului! Bafta in continuare, si nu mai fii asa speriat! happy

| perfectman explică (pentru IrishCream):

Ok, asa e la primul video, la al doilea sper sa fie ceva mai usor, mersi mult de incurajare si de sfaturi happy

| IrishCream a răspuns (pentru perfectman):

Cu placere happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru perfectman):

Bravo tea iesit super bine!