| shawol a întrebat:

Vreau să-mi fac un blog. Unul în care să-mi scriu părerile despre cărți, pentru cei cărora le place să citească. Bine, nu fac păreri despre cărți de ale lui Preda, Eliade, Sadoveanu etc. Vreau să fac despre cărțile cu vampiri, vrăjitori, chestii supranaturale.
Ce voiam eu să vă întreb. Unde pot face un blog gratuit?
Îmi dați și o idee despre cum aș putea să numesc blogul?
Mulțumesc, dau fundă. happy

1 răspuns:
| GabyB94 a răspuns:

Sunt mai multe site-uri pe care iti poti face un blog. De la Wordpress si Blogger pana la webnode.ro si webgarden.ro wtc. Webnode e si in limba romana.

Poti incerca sa pui numele 'carti-cu-vraji' vezi tu cum il scrii.

Succes!