| DeeaDee18 a întrebat:

Vreau sa-mi fac ziua de nastere la un club, loc de joaca.dar unde? Care sunt cele mai bune? In ce cluburi/loc de joaca as putea avea o petrecere foarte distractiva?
FUNDA.

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Pur si simplu te interesezi al cluburile cunoscute despre ofertele lor in ceea ce priveste un eveniment si analizezi oportunitatile raportate la pret.

| Green66 a răspuns:

La McDonald's! Dacă spui din ce oraș ești poate vei primi răspunsuri mai bune decâ acesta.

| DeeaDee18 explică (pentru Green66):

Sunt din Bucuresti, si nu vreau la Mec.