| SSScr a întrebat:

Vreau sa-mi iau un router wireless Huawei HG655b de la romtelecom si vreau sa stiu daca e compatibil cu modemul Huawei SmartAX MT882?

Inca o intrebare, cum aflu daca pc-ul meu are placa wireless (am windows 7), raspundeti doar cei care stiu.

Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este unitate centrala nu are wireless daca este laptop are pai routerul este compatibil il instalezi si ai internet in toata casa am si eu windows 7 si am pus un router wireless este usor de instalat daca ai nevoie sa il configurezi sa imi spui in caz ca iti iei bafta!