| SwAn a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou. Dar nu ma pot decide daca sa-mi iau Iphone 4 sau Samsung Galaxy S 2. voi ce mi-ati sugera? fundita

10 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Iphone 4s thinking

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

IPhone, logic, iOS este mai bun ca Android(parerea mea).

| ScheißeBeMine a răspuns:

Galaxy s2 e mai bun decat iphone 4, dar iPhone 4S e mai bun decat Samsung galaxy s2winking

| Narcis2007 a răspuns:

Galaxy s2 bate iphone 4 la toate capitolele

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Samsung Galaxy S2 e mai rezistent.

| PiticOK a răspuns:

SAmsung Galaxy S 2 e mult mai puternic si rapid

| Deeamusic a răspuns:

Buna! Cu toata increderea iti recomand Samsung Galaxy S 2...crede-ma a depasit Iphonul...la momentul de fata este pe primul loc in topuri! Le-am incercat pe amandoua si crede-ma ca alegerea cea buna este Samsung Galaxy S 2.Mult succes!

| X3N a răspuns:

Parerea mea e ca Samsung Galaxy S 2 e cu mult mai bun.inca daca sa compari Iphone 4 cu Samsung Galaxy S inca puteai sa te gindesti dar asa...alegerea ii evidenta Samsung Galaxy S 2
comparale http://www.compari.ro/......sului.html si http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-i9100_galaxy_s_ii-3138

| WorldAddict_Mall_1997 a răspuns:

Unii de aici sunt batuti in cap, Samsung Galaxy S2 e dual core, atat am de spus happy.

| andrydeutza a răspuns:

Eu zic sa iti iei Iphone 4 dar daca vrei depinde care ti se pare tie mai frum