| NumePublicExistent a întrebat:

Vreau sa-mi pun telefonul LG GM360 pe silentios, dar fara sa vibreze cand suna cineva.Cum fac? L-am pus pe silentios dar tot vibreaza.

Tot la LG GM360 cum blochez unele numere de telefon?

Răspuns Câştigător
| YTBDrawingBase a răspuns:

Te duci la profil, si la cele personale pe care merge sa le editi, intrii si dai sunet off si vibrare tot off si alte chestii mai sunt pacolo...
-si la nre te duci dai pe nr si dai optiuni si vezi acolo lock.sau ceva
bye

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Intri la profiluri -> silentios si dezactivezi alerta vibratie

| Mentaaaaa a răspuns:

Ca sa nu mai vibreze dai la lista de profile dai la profilul silentios si apoi personalizare de acolo te descurciwinking

| PяInCєSs a răspuns:

Pai intra in setari la profil ai pe acolo silentios apoi dai personalizare si gasesti pe acolo VIBRATII iar tu dai off sau on happy

nu stiu modelul de telefon dar iti pot spune cum se face de obicei intra la apeluri la setari iar pe acolo trebuie sa ai ceva de genu adauga la lista neagra sau cam asa ceva... nu toate telefoanele au BlackList.
Sper ca te-am ajutat happy

| byby_9502 a răspuns:

Intri la profil dai pe silentios la editare si scrie skolo:tip avertizare apel, mesaje noi si sunete telefon, si ai de ales intre 2 variante:vibratie sau silentios si tu dai pe silentiostongue nu stiu daca ai inteles ceva da la telefonul meu asa fac.