| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi mai suna telefonul cand primesc mesaje? nici cand e pe silentios nu vibreaza. oare ce poate avea? fundabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Uita-te la vibratii si da-le la maxim... Daca e Samsung poti sa dai la *#0*#5 sa iti testezi vibratiile... Daca nu merg du-l la reparat

| PrincessConsuela a răspuns:

Ia vezi, poate i-ai dezactivat vibratiile. Asa am si eu o prietena si zice ca doar i se aprinde ecranul cand o intreb "Unde ti telefonul ala?!" dupa ce o sun in disperare.

| adikiller1 a răspuns:

Pai poate ai setarile la silentios sa nu vibreze, sora mea asa are

| Lowly a răspuns:

Uita-te la setari

| TimaTI a răspuns:

Poate i s-a stricat placuta aia de sunet funda

| rdd a răspuns:

Mai poate nu ai nici un rington activat la mesaje