| mayXangel a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti ce ati face in locul meu daca ar fi ziua voastra peste 5 zile si nu prea aveti idei de jocuri, muzica...sau chestii de distractie.Pe bune, cazul este real pentru mine.va rogg...idei,idei,idei

7 răspunsuri:
| FunDa a răspuns:

Pey depinde cand iti serbezi ziua ...muzica? pai poti folosi muzica de petrecere, ceva ce-ti place tie mult.jocuri...iti spun sigur ca o sa vina invitatii cu ideiwinking

| Sadiss a răspuns:

Pai cheama-i la tine sau unde va duceti. imbatati-va si fiecare alege o melodie. cat despre jocuri. or sa vina pe moment. cu cat sunteti mai ametiti cu atat vin mai repede. daca nu beti. nu stiuhee hee

| UsernameUitat a răspuns:

Raspunde'mi primadata la intrebarea asta: Cati ani faci si cam cati invitati ai?(de ce varste invitatii?)

| iliii03 a răspuns:

Cati ani ai? Poti sa joci Adevar sau Provocare... Muzica de orice fel. Daca iti place tie muzica aceea inseamna ca le place si prietenilor tai happy

| mayXangel explică:

Fac 14 ani si invitatii sunt colegii mei...deci avem aceeasi varsta.mss

| Criss_2552 a răspuns:

Le'as cere parerea prietenelor mele. Iti dau eu ceva exemple de muzica si jocuri.
Muzica: Puya- Vestul salbatic / Anda Adam / Elena Gheorghe / Dj Sava feat Andreea- Money Maker / Jennifer Lopez / Pitbull / O'zone / Nicole Scherzinger
Jocuri: baba oarba, tupu, carti, fazan, telefonul fara fir. Sper ca te'am ajutat. Succes si La Multi Ani! big hug happy

| ton3lz a răspuns:

Trebuie doar sa-i chemi pe prietenii tai sau colegii de scoala si va comportati ca si cum totul ar fi normalwinking o sa iasa bine

Întrebări recente