| CreatzaBắ a întrebat:

vreau niste idei.
cum sa bat apropou la cineva ca peste cateva zile? sa se prinda. dar nu chestii de genu: vz ca peste. zile i ziua mea.nu
cele mai bune idei au funda.

Răspuns Câştigător
| 009 a răspuns:

Incerci sa vorbesti cu cineva in preasma lui despre asta, sau la telefon... poti sal intrebi daca e ocupata in ziua aceia, daca are chef sa iasa
te descurci tu

La multi ani!

5 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Npchappy

| VodkaCoca a răspuns:

Abia astept sa vina sa mea sa fac 20 de ani s'au ma rog cat faci tu, s'au pui o prietena un prieten sa ii spune s'au depinde pentru ce motiv, daca iti faci ziua ai putea sa'l inviti pur si simplu. tongue

| CreatzaBắ explică:

Ms mery:*

| saulasa a răspuns:

Il intrebi : "cand e ziua ta? " va raspunde iar tu spui "aa...pai a mea este peste cateva zile" si de acolo vezi tu ce faci :d. La multi ani >big grin

| Lavinia_8386 a răspuns:

Pai ii spui ceva in genu''my darling sunt ocupata, o ajut pe mama la pregatiri. o sa te intrebe la ce? si ii spui pai avem un sarbatorit in familie,,, si el cine? si tu .mmm.eu:->. vezi u.la muulti ani