| RalukAndre a întrebat:

HEY TPU! In cateva zile este ziua mea. Imi puteti da si mie cateva idei de jocuri, muzica si alte chestii care se fac la o petrecere! VA ROOOOG! MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Adevar sau provocare, jocul acela cu scaunele cand muzica se opreste te asezi si cine nu prinde scaun iese din joc stii ca pui cu un scaun mai putin decat jucatori (e super tare jocul), jocul cu invarste sticla, fete filme sau baiet, va puteti uita la un film, comanda o pizza.
Sper ca te.am ajutat.o seara buna!

| AcHollism a răspuns:

Poker pe dezbracate.

| MARIBOSS123 a răspuns:

La Multi Ani, in primul rand. poti sa pui muzica gen smyle, alex velea, connect-r. Puteti sa jucati jocuri in grup.La Multi Ani inca o data!