| 151220 a întrebat:

Vreau sa-mi un id nou si la parola nu ma lasa sa-mi pun parola care vreau si zice Parola nu poate să includă nicio parte din numele dvs.
si daca imi pun cu cifre ni asa nu ma lasa straight face

Ce sa fac?

Imi spuneti daca stiti va rog

este urgent

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

@Spxinsane nu asta este problema! Asta am patit si eu, dar am descoperit ca trebuie sa completezi cele 2 spatii libere de la "Nume" astfel incat sa nu contina litere, cifre, simboluri, etc si nici chiar puncte.Deci la "nume" unde scrie "First Nme" de ex pui Lady, iar la "Last Name" pui Lully si atat, fara altceva, iar aceste nume le poti schimba ulterior, dupa ce iti faci id-ul de mess intrand la Messenger/My contact details.
Sper ca am putut sa te ajut LadyLullywinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru eXtreme21):

Am incercat asta si nu mergesad

| Crissupissu a răspuns (pentru eXtreme21):

Si mie mi se intmpla la fel! de exemplu numle era crina adriana
si la parola am pus crazygirl! si tot nu ma lasa sa-mi fac cont!

| eXtreme21 a răspuns (pentru Crissupissu):

Am postat de muult timp raspunsul la intrebarea asta si pe atunci nu stiam ce se intampla, dar acum stiu. Tot ce trebuie sa faci ca sa mearga este sa ai in continutul parolei cel putin o litera mare si cel putin o cifra. Exemplu: criSsu01
Incearca asa, ar trebui sa mearga!

6 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Bună,

Păi îţi spune direct care este problema : în conţinutul parolei nu ai voie să foloseşti numele tău (cel trecut în formular) pentru că este mult mai uşor de spart acel cont.
Fă o parolă care să nu includă numele tău în ea.

O zi bună

| iulikka a răspuns:

Parola nu poate coincide cu id`ul ales daca id`ul tau e ioana_78 nu te va lasa ca parola sa o pui ioana. Si daca nu te lasa sa pui cu cifre asta inseamna ca nu pui minimul caracterelor care trebuie sa il contina parola minim 6 daca nu ma insel.
Incearca o nou parola care sa nu contina numele din id si sa aiba peste 6 caractere.

| OvyBluRay a răspuns:

Gfgfd