| abc_5716 a întrebat:

:*
Vreau sa`mi fac un id nou si cand vreau sa bag parola scrie "Parola nu poate să includă nicio parte din numele dvs." stiti ce trebuie sa fac?puppy dog eyes
Funda pentru raspunsul care functioneaza!batting eyelashes

6 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Trebuie sa specifice cate caractere trebuie sa aiba parola si daca trebuie neaparat si litere si cifre in ea

| Skylerx a răspuns:

Inseamna ca pui o parola asemanatoare cu niste parole care le-ai mai avut, sau ceva in legatura cu numele. Pune altceva!

| HighFlyer a răspuns:

Da daca tiai pus numele george nu poti sa-ti pui si in parola ca ar fi prea usor de ghicit pune ceva ce nu contine idu tau

| Laura1402 a răspuns:

Pai parola nu trebuie sa contina numele pe care ti-l pui, parti din id, sau nicknamebig grin

| CezaraMD a răspuns:

In parola nu trebuie sa ai nimic din id/nume si asa mai departe. spre exemplu sa zicem ca idul meu e " cezaramd.000 " parola nu poate fi cezara sau md.000. Sper sa intelegi ceva din ce am zis mai sus, nu stau bine la capitolul explicatii laughing

| abc_5716 explică (pentru CezaraMD):

Degeaba.nu continea nimic din parola si tot nu a mershappy.