| Dootzy a întrebat:

Vreau sa scriu o poveste. Dati-mi si mie o idee despre ce sa scriu(ceva horror)si dati-mi daca se poate si o idee de inceput(inceputul).

Răspuns Câştigător
| Cucutza a răspuns:

Despre un oras din care dispar oameni, dar sunt gasiti morti, dar fara sa le curga pic de sange si poti sa-i dai un aer de sec 18-19 cand lumea credea in vraji, fantome si toate cele...:XSucces! Funda?laughing

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Creatia trebuie sa izvorasca din tine. Vrei sa scrii o poveste, dar nu stii despre ce? De unde stii ca ai talent si imaginatie, daca nu incerci singura?

| LoveSelena a răspuns:

Era o fata care inca nu stia ca era magician dar intr-o seara a auzit niste zgomote din casa parintilor si a ascultat la usa mama si tatal ei vorbeau despre magie si la un moment data mama a spus
-Inca nu vreau ca fata noastra sa afle ca suntem magicieni.
Atunci fata s-a dus in camera ei...

| Dootzy explică:

@Miley,forte tare! Asta o sa fie a doua varianta.(a doua poveste)

| Unforgetit a răspuns:

Buna, Flory.

Despre o fata posedata:-s...

Inceput: Era o noapte furtunoasa, nimeni nu pasea pe siroaiele de apa.Nu se auzea nimic, decat ploaia vorbind pe acoperis.O fata era singura in casa pentru ca parintii ei nu au putut veni de la munca pe ploaia aceea, de aceea au plecat la bunicii fetitei, care erau departe de casa lor, dar totusi au plecat. Fata... (Continua tu!)

Sper ca te-am ajutathappy. Fundita?happy

:* Ciao!