| Mariiiiaa a întrebat:

Vreau si eu titlu si o idee de inceput pentru o poveste, dar sa nu fie prea dramatica, mai funny big grin FUNDA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titlul ar putea fi : "daca as avea noroc...". in poveste poate fi vorba despre o fata, caruia ii place de un baiat si il invita in oras si afla ca el are deja o prietena, asa ca ea face tot posibilul ca el sa se indragosteasca de ea, dar toate incercarile ei dau gres. pana intr-o zi cand o invita un baiat in oras, care e mult mai dragut decat cel de dinainte. sper ca e ok ideea. mai continui tu daca iti place! sper ca ti-am fost de ajutor. happy