| deyutzadeya a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot sa pun o melodie de pe youtube pe facebook(foarte explicit)(decat sa va bateti joc mai bine nu raspundeti)

Răspuns Câştigător
| DraganBogdan a răspuns:

Buna, in primul rand trebuie sa fi logata pe facebook, pe youtube, sub videoclip sunt mai multe 'butoane', Dai Click pe Distribuiti (La mine este in Limba Romana), Mai jos se mai deschide o casuta mica, in dreapta acestei casute sunt 3 simboluri, Unul de la google Plus, unul de la Twiter si unul de la Facebook, dai click pe cel de la Facebook si ti se va deschide o Casuta. Unde poti edita unde sa postezi videoclipul. Si inca o casuta unde poti scrie si un mesaj. dupa ce ai terminat dar jos de tot Click pe "Share Link" Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| Christinutzaa a răspuns:

Dai click dreapta pe vidoclipul melodiei, dai la "copy ideo URL" si dupa te duci la profilul tau, dai la actualizeaza starea dai click dreapta dai la copy sau inserati si dupa publica. funda?batting eyelashes

| Miha_Midu_1980 a răspuns:

Buna, in primul rand trebuie sa fi logata pe facebook, pe youtube, sub videoclip sunt mai multe 'butoane', Dai Click pe Distribuiti (La mine este in Limba Romana), Mai jos se mai deschide o casuta mica, in dreapta acestei casute sunt 3 simboluri, Unul de la google Plus, unul de la Twiter si unul de la Facebook, dai click pe cel de la Facebook si ti se va deschide o Casuta. Unde poti edita unde sa postezi videoclipul. Si inca o casuta unde poti scrie si un mesaj. dupa ce ai terminat dar jos de tot Click pe "Share Link" Sper ca ti-am fost de folos.