| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu niste opinii despre gradina botanica din iasihappy dau si funditaaA:X

Răspuns Câştigător
| frumushika09 a răspuns:

Este o gradina mare, nu ai timp intr-o zi sa o vizitezi, dar este foarte frumoasa. Are expozitii in fuctie de sezon, eu ultima data cand am fost, toamna avea expozitie cu dovleci. Mai avea si omagii pentru facultatile importante din Iasi, de exemplu era facut un om din flori pentru facultatea de anatomie, sau roza vanturilor pentru facultatea de geografie. Vei vedea mai multe acolo...

2 răspunsuri:
| Pinkstar25 a răspuns:

Supeba :X ii foarte frumoasa

| victoritza_8096 a răspuns:

E sooper.mai ales pentru foto ))