| madalina97_7913 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe posibilitati de a face bani pe imvu, fundita lol, in afara de : free credits, imved, imvu zone, invitatii, myyearbook... ce altceva mai stiti? daca se poate imi puteti da si site-uri unde pot intra? va multumesc mult! la cele mai multe si mai bune idei dau fundita + puncte la toata lumea... *^_^* numele meu este xXxZmeurAxXx =3

1 răspuns:
| Arekusu a răspuns:

Poti castiga bani cu neobux.com lucrand doar 10 minute/zi, tot ce iti trebuie este un mouse un calculator care sa fie conectat la reteaua internet. Poti castigi bani doar prin vizualizarea de reclame. iar pentru ati dezvolta afacerea trebuie si tu la randul tau sa cauti alti refereri care sa se inregistreze priun userul tau. Te poti alatura si tu acestei comunitati, o comunitate serioasa si care plateste.

Link: http://www. neobux.com/? rh=4172656B7573753231