| Static a întrebat:

Funda + vot! In jocul Imvu, cum sa scot Guest de la name, fara sa platesc bani adevarati, poate doar credits, fara sa cumpar alt crd. Poate stiti site-uri de genu cum era Imved, unde puteai sa faci asta dar acum l-au inchis. Stie cineva cand il vor deschide? Anyway, poate stiti alte site-uri cu optiuni de genu, sau poate chiar unde doar sa iti schimbi numele nu si guest. Tot gratis, daca o fi. Multu' .

1 răspuns:
| h3r a răspuns:

Buna, nu se poate sa-ti scoti Guest sau sa-ti schimbi nickname-ul fara sa platesti. Si asta din pacate, totusi trebuie sa castige si ei ceva din jocul asta, nu?laughing