| Pawlina a întrebat:

Vreau si eu cont pe Conquiztador si nu imi pot face crying Heelp laughing)

6 răspunsuri:
| Sonya20xD a răspuns:

Cum sa nu iti poti face?! Poate NU STI cum se face...

| Pawlina explică (pentru Sonya20xD):

Incearca tu si ai sa imi dai dreptate! Pana atunci nu mai comenta daca nu sti laughing

| Ela00x a răspuns:

Intri pe http://www.conquiztador.ro/ si vezi ca scrie in stanga sus, pe fond galben "CONT NOU", dai click, si completezi cu datele tale:)
Succes.

| Pawlina explică (pentru Ela00x):

Le-am completat si mi-a spus ca mi se trimite un email de confirmare, dar he he laughing astept mult si bine ca emailu` nu mai vine laughing)

| Ela00x a răspuns:

Buna.
Dai pe butonul galben "Cont nou". Completezi adresa de e-mail, numele si codul de verificare.(sunt in dreapta cateva cifre care trebuie sa le scrii acolo.
Dupa aia vei primi un e-mail de confirmare, apesi pe link-ul de acolo si gata.
Cand vrei sa te loghezi copletezi cu numele pe care l-ai ales si parola care ti-a dat-o in e-mail.
Funda? happy

| Pawlina explică (pentru Ela00x):

Nu imi trimit email de confirmare sad Am incercat de multe ori. si am asteptat dar degeaba sad